Hakkımızda


Zena Reklam olarak, Beylikdüzü Avcılar Esenyurt Bahçeşehir Başakşehir Büyükçekmece Çatalca Hadımköy Mimarsinan Mimaroba Silivri Şirinevler Yenibosna Zeytinburnu ve İstanbul un her bölgesine.. Avcılar'da bulunan Reklam Şirketimizde uzman kadromuzlaı tabelacı reklam,tabela, dijital baskı, matbaa, alanlarında siz değerli müşterilerimize güvenilir ve profesyonel bir anlayışla, en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Zena Reklam Hizmetleri olarak Faaliyet göseterdiğimiz coğrafyada..
Güvenilir, Hızlı ve Tüm yenilikçi hizmetlerimiz ile Siz değerli müşterilerin ilk tercihi olmak.

MİSYONUMUZ
Öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve saygın bir marka olma yolunda; teknolojik gelişmeler ışığında güçlendirdiğimiz şirket alt yapımız, yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, kalite ve güvenlik sertifikalarımız,sürekli gelişim ilkesi çerçevesinde eğitim gören çalışanlarımız ve satış sonrası hizmetlerimize verdiğimiz önemle ''kurumsal disipline sahip,esnaf sıcaklığında bir hizmet sunuyoruz.

KÜLTÜRÜMÜZ
Güvenirlilik,
İşine gerekli özeni göstererek, titizlik ve disiplinden taviz vermeden, müşterilerimize doğru ve açık bilgiler sunarak; ahlaki değerlerimiz, profesyonelliğimiz, sorumluluk anlayışımız ve teknolojik alt yapımızda aldığımız güç ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile Güvene dayalı birilişki kuruyoruz.

YENİLİKÇİLİK
Vizyon ve hedefimiz doğrultusunda; süreçleri daha etkili ve daha kolay hale getirmek, hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde en iyiye ulaşmakiçin çağın tüm imkanlarından yararlanarak sürekli gelişim ilkesi çerçevesi içinde inovasyon ve kaizen çalışmalarıyapıyoruz.

ADALET
Tüm müşterilerimizin, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin haklarını her koşulda, menfaat gözetmeksizin objektif bir şekilde koruyor ve muhataplarımızın haklarını birbirine katıştırmıyoruz.Çalışanların ve görev, yetki ve sorumlukları çevçevesinde göstermiş oldukları performansa göre adaletli bir yönetim anlayışı sağlıyoruz.

AHLAK
Toplumumuzun örf ve adetlerine, kişisel hak ve özgürlüklerine saygı duyuyoruz.

TAKIM RUHU
Zena reklamı'büyük bir aile olarak görüyor ve bizi birbirimize bağlayan değerlere sahip çıkıyoruz.Takım olmanın gücümüze güç kattığının bilincinde olarak, ortak amaca ulaşmak için birlikte hareket ediyoruz.

PROFESYONELLİK
İşimizin gerektirdiği şekilde; kişisel duygu ve düşüncelerimizden bağımsız, iş ahlakının gerekliliklerini yerine getirerek çalışıyoruz. En iyiye ulaşmak için; Disiplinli çalışma prensibi ile kaliteden taviz vermeden, yaptığımız işin sorumluluğunda bir hizmet sunuyoruz,